Informace o AMC

Ant Movie Catalog je program sloužící k evidenci filmů. Má mnoho funkcí a může skvěle konkurovat komerčním programům typu Seznam DVD, v některých ohledech je i lepší. Má ale jednu podstatnou výhodu, jedná se o FREEWARE. Existuje do něj mnoho skriptů pro stahování informací o filmech z internetu. Má mnoho voleb a polí pro uložení informací o filmu, včetně možnosti vložení DVD obalu do databáze.

Problém se stahováním od září 2015

Příčina: Web ČSFD začal používat pro odbavování požadavků server nginx, který některé stránky cachuje. Bohužel při vracení výsledků z cache nerespektuje (pravděpodobně záměrně) požadavek na kompresi přenášených dat. Stává se tedy, že první načtení stránky proběhne normálně, avšak při druhém načtení se použije gzip komprese bez ohledu na požadavek skriptu. Program AntMovieCatalog bohužel neobsahuje funkce pro dekompresi dat a tak v těchto případech nedokáže taková data zpracovat.

Řešení: Od verze 4.10 je možné nastavit volbu AlternativniStahovani na hodnotu 1 nebo 2 (při druhé možnosti se zobrazuje okno nástroje během stahování dat).
Do složky s programem AMC je nutné stáhnout nástroj curlcurl.exe — a pomocný nástroj curl_quiet.exe. Oba dva naleznete v sekci Ke stažení.
V tomto režimu se ke stahování dat ze serveru ČSFD využívá tento externí nástroj, který se i postará o dekompresi dat.

Doplnění 24.5.2017: Nově server ČSFD vyžaduje spojení přes protokol HTTPS. Pro zachování funčknosti je nutné aktualizovat nástroj curl na verzi s podporou SSL.

Changelog skriptu ČSFD


Skript byl vyvíjen i před sjednocením na této stránce neoficiálního skriptu několika uživateli, nejvíce se o dnešní podobu zasloužil MI'RA a kecinzer.

Changelog skriptu kfilmu.net - DVD Obaly

Aktuálně

Verze 4.19

27.7.2019

Info

Na aktivní vývoj nemám bohužel čas. Pokud bude potřeba skript opravit, prosím kontaktujte mě.


Více v sekci Informace.